1. Zarezerwuj miejsce wystawowe

Prosimy wysłać do nas maila na: rezerwacja@mototarg.pl. i poczekać na otrzymanie od nas mailowego potwierdzenia przyjęcia rezerwacji. Większość naszych kontaktów z klientami opiera się na korespondencji mailowej więc zastrzegamy sobie 2 dni robocze na odpowiedź. Jeśli wolisz kontakt telefoniczny, zadzwoń do nas lub wyślij smsa, tel. 661 360 005

2. Zrób przelew w terminie

Wszyscy wystawcy, posiadający zarezerwowane miejsce, są zobowiązani do potwierdzenia swojej rezerwacji poprzez dokonanie 100% przedpłaty za stanowisko na nasze konto bankowe. Ostateczny termin przedpłat mija na 10 dni roboczych przed imprezą. W przypadku braku wpłaty w terminie miejsce anuluje się automatycznie.

Cena jednego stanowiska zależna jest od wielkości i zawiera: wynajęcie miejsca na dwa dni, wjazd samochodem oraz wejściówkę dla wystawcy. Każda dodatkowa osoba, to dodatkowy koszt biletu wstępu w wysokości 20 zł. Płatność za osoby towarzyszące można zrobić przelewem wraz z opłatą za stoisko lub dokupić bilet na miejscu.

3. W tytule przelewu wpisz nazwę firmy lub nazwisko wystawcy

Robiąc przelew prosimy o bardzo dokładny opis: imię i nazwisko wystawcy (NIE PŁATNIKA) lub nazwa firmy z numerem NIP, adres, nr stoiska oraz data imprezy. Każdemu klientowi wystawiamy fakturę VAT zgodną z opisem na przelewie.

Oto nasze dane do przelewu:
MOTOTARG
ul. Puławska 34 lok 201 a
05-500 Piaseczno
Bank Millenium: 92 1160 2202 0000 0002 5490 6515

4. Przygotuj się do porannego wjazdu na teren – wydrukuj wcześniej e-maila

W celu wjechania na teren muszą Państwo odebrać przygotowane wcześniej dokumenty (fakturę, kartę wystawcy i opaskę na rękę). Dokumenty te wydajemy każdemu klientowi wjeżdżającemu na teren pierwszego dnia rano.  Aby skrócić wszystkim czas oczekiwania w kolejce do wjazdu, prosimy Państwa o zabranie ze sobą wydruku maila, którego wysyłamy do każdego klienta. Temat maila to: „WYDRUKUJ Potwierdzenie rezerwacji …”. Warto mieć również, w razie czego, przygotowany oryginał potwierdzenia przelewu bankowego i dowód tożsamości. Z doświadczenia wiemy, że kolejka wjazdowa bierze się głównie z nieprzygotowania do odprawy. Uruchomiliśmy możliwość wcześniejszego wjazdu dla wystawców – w piątek wieczorem. Jest to opcja dla chętnych – tylko po uzgodnieniu z organizatorem – tel. 661-360-005. Koszt wjazdu w piątek to 20 zł/os.

5. Wykonaj mailową deklarację towaru – dzień przed – jeśli potrzebujesz

Przypominamy o konieczności wcześniejszej deklaracji własnego towaru, tylko w przypadku kiedy będzie on dowożony w późniejszych godzinach (np. motocykl, samochód itp.) Najlepiej to zrobić wcześniej: mailowo lub telefonicznie. Ostateczny moment deklaracji to moment odbioru dokumentów przy wjeździe, pierwszego dnia imprezy. W przypadku niezadeklarowania będziemy pobierać opłaty w/g cennika.

6. Załóż opaskę aby się swobodnie przemieszczać

Wielokrotne przekraczanie bramy zjazdowej przez wystawców samochodem, motocyklem lub na własnych nogach wymaga posiadania opaski zapiętej na nadgarstku.

7. Na terenie zabrania się spożywania alkoholu powyżej 6% poza strefą gastronomiczną

8. Sprzątnij po sobie

Każdy wystawca musi pozostawić swoje stanowisko dokładnie w takim stanie jak je zastał. Stanowisko musi być wysprzątane a śmieci zabrane ze sobą do samochodu.

Cała treść regulaminu – poniżej

Regulamin do pobrania