giełda motocyklowa ODBĘDZIE się 10-11 kwietnia

Odpowiadając na Państwa liczne zapytania informujemy, że motobazar odbywa się zgodnie z planem. Warszawski Bazar Motocyklowy ma dokładnie taka samą formę jak każdy inny bazar czy targowisko na świeżym powietrzu więc może się odbywać, oczywiście zachowując reżim sanitarny.  Zgodnie z obowiązującymi przepisami musimy zapewnić 20m2/1 osobę i spełniamy te kryteria gdyż dysponujemy ogromnym terenem po którym można się swobodnie poruszać. Dodatkowo wszyscy kupujący i sprzedający muszą pozostać w maskach oraz zachować 1,5 m dystansu.

COVID-19

Pomimo, ze giełda motocyklowa odbywa się na świeżym powietrzu, na dużym otwartym terenie to zgodnie z obowiązującymi przepisami dot. COVID-19 wszyscy nasi klienci zobowiązani są do noszenia masek zasłaniających nos i usta oraz zachowania 1,5 m dystansu. Dodatkowo informujemy, że na każdym stanowisku handlowym będzie możliwość dezynfekcji rąk.

Dziękujemy, że byliście…..

Dziękujemy, że byliście uczestnikami naszej jesiennej edycji Mototargu. Przed nami kilka miesięcy przerwy wiec wszystkim życzymy bardzo dużo zdrowia. Dbajcie o siebie i do zobaczenia wiosną 2021. Pozdrawiamy Organizatorzy

Kasy czynne od godz. 09.00

Informujemy wszystkich klientów, że na terenie osiadamy dwie kasy biletowe, czynne od godz. 9.00. W kasach odbywa się płatność gotówką. Pierwsza kasa mieści się od ul. Piastów Śląskich a druga od ul. Powstańców Śląskich. Wszystkie parkingi wokół kas są bezpłatne. Dodatkowo informujemy, że tuż obok Kasy nr 2 znajduje się bezpłatny parking, wydzielony tylko dla motocykli.

Mototarg ODBĘDZIE SIĘ 12-13 września ….

Odpowiadając na Państwa liczne zapytania informujemy, że wrześniowy Mototarg odbędzie się zgodnie z planem i nie przewidujemy zmian w tej kwestii. W tej chwili jesteśmy w trakcie przygotowań edycji, która odbędzie się w najbliższy weekend na warszawskim Bemowie. Godziny otwarcia: sobota 9-17 oraz niedziela 9-15

rozpoczęło się przyjmowanie rezerwacji na wrzesień

Informujemy wszystkich naszych klientów, że już rozpoczęliśmy przyjmowanie rezerwacji na naszą najbliższą imprezę, która odbędzie się w dniach 12-13 września 2020. Potwierdzanie miejsc: rezerwacja@mototarg.pl lub telefonicznie 661-360-005. Telefon czynny poniedziałek -piątek w godz. 9-17.