Udanych wakacji

Rozpoczęły się wakacje dlatego życzymy wszystkim motocyklistom niesamowitych przygód na dwóch kołach, dobrej pogody oraz szerokiej drogi. Do zobaczenia we wrześniu 🙂

kasy biletowe, ceny biletów

Informujemy wszystkich naszych klientów, że dla Państwa wygody, podczas weekendu, będą otwarte trzy kasy biletowe. Pierwsza znajduje się od strony bezpłatnych parkingów, od ul. Piastów Śląskich a druga od ul. Powstańców Śląskich. W obydwu tych kasach odbywa się płatność gotówkowa. Płatność kartą można dokonać w kasie nr 3, która znajduje się od ul. Powst. Śląskich, najbliżej biurowca Automobilklubu. Jednodniowy bilet wstępu kosztuje 17 zł

kasy czynne od godz. 9.00

Informujemy wszystkich, że na terenie posiadamy dwie kasy biletowe, czynne od godz. 9.00. W kasach odbywa się płatność gotówką. Pierwsza kasa mieści się od ul. Piastów Śląskich a druga od ul. Powstańców Śląskich. Wszystkie parkingi wokół kas są bezpłatne. Dodatkowo informujemy, że na terenie znajduje się Biuro Organizatora, gdzie odbywa się płatność kartą.

Mototarg 30 maja ODWOŁANY – info dla klientów

Warszawski Bazar Motocyklowy, który miał się odbyć 30 maja jest odwołany z powodu koronawirusa. Informujemy, że całe nasze biuro choruje na COVID co uniemożliwia nam dalszą pracę i organizację najbliższego motobazaru.  Sami nie możemy uwierzyć, że to dzieje się naprawdę dlatego uważajcie na siebie i bądźcie czujni. Nasz przykład pokazał, że ta choroba dopada nawet wtedy, kiedy wydaje się, że jest już w odwrocie. Życzymy wszystkim zdrowia i do zobaczenia 11-12 września.

Organizatorzy Warszawskiego Bazaru Motocyklowego

Mototarg 30 maja ODWOŁANY – info dla wystawców

Warszawski Bazar Motocyklowy, który miał się odbyć 30 maja jest odwołany z powodu koronawirusa. Informujemy, że całe nasze biuro choruje na COVID co uniemożliwia nam dalszą pracę i organizację najbliższego motobazaru.  Informujemy również, że wszystkie rezerwacje stałe oraz przedpłaty przechodzą na wrzesień lub będą zwracane. Nasza koleżanka, która niestety nie przechodzi tej choroby dobrze, będzie się z Wami kontaktować, jak tylko wróci do pracy. Życzymy wszystkim zdrowia i do zobaczenia we wrześniu.