kasy czynne od godz. 9.00

Informujemy wszystkich, że na terenie posiadamy dwie kasy biletowe, czynne od godz. 9.00. W kasach odbywa się płatność gotówką. Pierwsza kasa mieści się od ul. Piastów Śląskich a druga od ul. Powstańców Śląskich. Wszystkie parkingi wokół kas są bezpłatne. Dodatkowo informujemy, że na terenie znajduje się Biuro Organizatora, gdzie odbywa się płatność kartą.

Mototarg 30 maja ODWOŁANY – info dla klientów

Warszawski Bazar Motocyklowy, który miał się odbyć 30 maja jest odwołany z powodu koronawirusa. Informujemy, że całe nasze biuro choruje na COVID co uniemożliwia nam dalszą pracę i organizację najbliższego motobazaru.  Sami nie możemy uwierzyć, że to dzieje się naprawdę dlatego uważajcie na siebie i bądźcie czujni. Nasz przykład pokazał, że ta choroba dopada nawet wtedy, kiedy wydaje się, że jest już w odwrocie. Życzymy wszystkim zdrowia i do zobaczenia 11-12 września.

Organizatorzy Warszawskiego Bazaru Motocyklowego

Mototarg 30 maja ODWOŁANY – info dla wystawców

Warszawski Bazar Motocyklowy, który miał się odbyć 30 maja jest odwołany z powodu koronawirusa. Informujemy, że całe nasze biuro choruje na COVID co uniemożliwia nam dalszą pracę i organizację najbliższego motobazaru.  Informujemy również, że wszystkie rezerwacje stałe oraz przedpłaty przechodzą na wrzesień lub będą zwracane. Nasza koleżanka, która niestety nie przechodzi tej choroby dobrze, będzie się z Wami kontaktować, jak tylko wróci do pracy. Życzymy wszystkim zdrowia i do zobaczenia we wrześniu.

Termin potwierdzania stanowisk

Informujemy wszystkich naszych wystawców, że termin potwierdzania stanowisk handlowych oraz przedpłat mija dnia 21 maja 2021 r o godz. 17.00 (piątek)

Tym razem kasa będzie otwarta wcześniej…

30 maja w niedzielę kasa biletowa będzie otwarta już od godz. 8.00. Przypominamy, że na terenie działają dwie kasy. Pierwsza znajduje się przy parkingu samochodowym, od ul. Piastów Śląskich. Druga jest od ul. Powstańców Śląskich, koło parkingu motocyklowego. Bilet wstępu kosztuje 15 zł. Dzieci do lat 10 bezpłatnie. Dodatkowo informujemy, że wszystkie parkingi są darmowe.

COVID-19

Pomimo, ze giełda motocyklowa odbywa się na świeżym powietrzu, na dużym otwartym terenie, to zgodnie z obowiązującymi przepisami dot. COVID-19 wszyscy nasi klienci zobowiązani są do noszenia masek zasłaniających nos i usta oraz zachowania 1,5 m dystansu. Dodatkowo informujemy, że na każdym stanowisku handlowym będzie możliwość dezynfekcji rąk.